Отзывы клиентов

Valdis Ivansons

 Esmu ļoti laimīgs, ka dzīvoju seniorBaltic centrā “DZINTARA  MELODIJĀ” Latvijā, jo DZINTARA MELODIJĀ ir laba dzīve.

 Šeit es jūtos laimīgs un drošs.

 Man ir droša sajūta, jo katru rītu ienāk aprūpētāja un saka: “Labrīt, saulstariņ, atnesu jums brokastis, labu apetīti!”. “Paldies, saulīte!”, ar smaidu es atbildu.  Aprūpētāji šeit ir ļoti laipni un es apbrīnoju viņu pacietību un mīlestību pret mums, dažreiz stūrgalvīgiem večiem.  Katru dienu manā istabā nāk apkopēja un iznes visus atkritumus un visi putekļi šeit tiek noslaucīti un grīda ari tiek uztīrīta.  Katru piektdienu mana gultas veļa un dvieļi tiek apmainīti. Ari ātrās palīdzības signālu pogas ir manā rīcībā - viena labierīcības istabā, otra virs manas gultas, tāpēc man ir droša sajūta.

 Nu jau pagājuši 2 gadi kopš dzīvojam modernajā veco laužu pansionātā “Dzintara melodija”, kur iedzīvotāji saņem aprūpi pēc augstākajiem Eiropas standartiem. Franču  aprūpes kvalitātes standarti tiek pielietoti arī telpu uzkopšanā. Tas nozīmē perfekta telpu tīrība un kārtība ir “Dzintara Melodijas” ikdiena.

Šeit ir mums 2013. gadā būvēta mūsdienīga māja.  Šī ēka ir būvēta ergonomiski pareizi senioru vajadzībām. Visas durvis ir platas (1,0m). Gultas arī ergonomiskas - var kontrolēt ar pulti gultas slīpumu un augstumu.

Mēs seniori paši pārvietojamies pa gaiteņiem un darbojamies ēdamistabas telpās, tāpēc visam ir jābūt perfekti  tīram un sakoptam, gaitenī nedrīkst paslīdēt kāja vai „staigulītis”.

Pie manis katru rītu apkopēja pieklauvē un jautā: “Nu, saulstariņ, vai drīkstu sakopt?”

Es esmu priecīgs un laimīgs par iespēju šādā vietā kā “Dzintara melodija” būt. Tā ir liela laime, jo katram tāda nav dota.  Tātad mana dzīve, mans mūžs ir bijis tāds, ka esmu nopelnījis savas vecumdienas pavadīt “Dzintara melodijā”, Latvijā.

Jūtos gandarīts un lepns, ka mums ir šāda vieta Latvijā, kur par sirmgalvjiem prot tik labi rūpēties.