Jaunumi

Senioru vingrošana ar Olgu Dreģi

„Senior Baltic” un „DCH Studija” piedāvā senioru vingrošanas nodarbības ar Olgu Dreģi.

„Senior Baltic” sadarbībā ar „DCH Studija” organizē senioru vingrošanas nodarbības. Nodarbības vada populārā un aktīvā aktrise Olga Dreģe.  Rudens sezonā papildus nodarbībām notiks arī izglītojošas lekcijas kopā ar ārsti, speciālisti gerontoloģijā Margaritu Rupenheiti. Pateicoties „Senior Baltic” līdzdalībai šajā projektā, dalība senioriem ir bezmaksas.

„Mūsu kompānijas darbības uzsākšana mainīs senioru aprūpes jomu mūsu valstī. Viens no galvenajiem mērķiem ir veicināt pozitīvas izmaiņas arī Latvijas senioru dzīvē, kas padarītu šo dzīves posmu jēgpilnu un dzīvespriecīgu. Tāpēc esam uzsākuši virkni sociālo pasākumu, tai skaitā arī senioru vingrošanas projektu sadarbība ar „DCH Studija” – komentē Reinis Ignatavičs, Senior Baltic direktors.

DCH Studija līdzīpašnieks un fitnesa instruktors Kaspars Ozoļiņš turpina: „Mēs esam gandarīti, ka leģendāra aktrise Olga Dreģe piekrita vadīt senioru vingrošanas nodarbības. Projekta mērķis – dot nepieciešamas zināšanas senioriem, lai pielietotu tās ikdienas dzīvē un uzturētu aktīvu dzīvesveidu„

Tuvāko pasākumu plāns un tēmas:
06/10/12 – Veselīgs uzturs un dzīvesveids
10/11/12 – Medikamentu lietošanas īpatnības senioriem.
08/12/12 – Senioru saskarsmes īpašības

Pieteikties bezmaksas nodarbībām var pa tālr. 277 888 93 vai e-pastu info@dchstudija.lv (vietu skaits ir ierobežots).