Jaunumi

Senioru rezidence Dzintara melodija – maija vidū svin savu pirmā darba gada jubileju

Esam priecīgi - jau veselu gadu arī Latvijas iedzīvotājiem varam sniegt Eiropas līmeņa senioru aprūpes pakalpojumus, jau veselu gadu sadarbojamies ar visu Latvijas pilsētu un novadu sociālajiem darbiniekiem, dalāmies pieredzē, palīdzam ar padomu, konsultējamies un arī paši mācāmies no labākajiem speciālistiem un kolēģiem.
Rezidence Dzintara melodija tika atklāta 2013.gadā un tā ir pirmā specializētā šāda tipa jaunbūve pēdējo 30 gadu laikā Latvijā, un tajā tiek attīstīts Francijas senioru aprūpes koncepts. Visi, kuru tuvinieki dzīvo rezidencē, ir uzticējuši savus mīļos gādīgai ikdienas un medicīniskajai aprūpei, nodrošinājuši viņiem arī daudzveidīgākas iespējas nekā tas būtu iespējams, dzīvojot mājās – ikdienas nodarbības ar fizioterapeitu, regulāras un sabalansētas ēdienreizes, iespējas baudīt koncertus, skatīt izstādes, darboties domu biedru grupās vai doties nelielās ekskursijās tepat Latvijā. Šī gada laikā Dzintara melodijas pakalpojumus ir izmantojuši 325 rezidenti, kuri ir ieguvuši šeit jaunus draugus, kā arī kļuvuši labi draugi ar rezidences darbinieku kolektīvu - dakteriem, māsiņām, dzīves asistentiem un aprūpētājiem.
Par savām mājām rezidenci jau kopš tās atvēršanas pirmās dienas sauc 19 tās iemītnieki, bet rezidents Valdis Ivansona k-gs, kurš uz rezidenci Dzintara melodija pārcēlies no Vilmingtonas ASV un te dzīvo jau 9 mēnešus, saka: „Es esmu laimīgs te! Ik rītu, tieši pulksten 6:00, mani pamodina Latvijas televīzija, un, kamēr skan Latvijas himna, es vēroju skaistos skatus televīzijā: cik Latvija ir skaista! Jā, patiešām, pa manas istabas lielo logu, ik rītu ienāk zelta saules stari manā istabā un dvēselē. Un tas ik rītu dod man jaunu dzīves ritumu. Šeit es jūtos laimīgs un drošs.”

Paldies visiem, kuri mums ir uzticējuši savus vecākus, savus tuviniekus, paldies visiem rezidences darbiniekiem, labklājības un sociālajā jomā strādājošajiem, visiem tiem, kuri mūs atbalstījuši, uzsākot šo darbu Latvijā.