Jaunumi

Padarīt darbu no sirds un lepoties ar paveikto!

Tā kā Senior Baltic rezidencē tiek ievēroti augstie franču aprūpes kvalitātes standarti, arī telpu uzkopšanā rezidences Dzintara melodija aprūpētāji strādā pēc augstākajām higiēnas prasībām, pielietojot mūsdienīgas uzkopšanas tehnoloģijas un efektīvus kopšanas, tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus.  Perfekta telpu tīrība un kārtība ir mūsu ikdiena. Tā kā seniori paši pārvietojas pa gaiteņiem un darbojas koplietošanas telpās, visam ir jābūt perfekti  tīram un sakoptam, gaitenī nedrīkst paslīdēt kāja vai „staigulītis”. Kopēji telpas uzkopj tik bieži, cik tas ir nepieciešams- vienas un tās pašas telpas arī vairākas reizes dienā! 

Rezidence saviem darbiniekiem organizēja speciālas apmācības telpu uzkopšanā, kuras vadīja mūsu sadarbības partneru firmas BG lielo klientu tirdzniecības pārstāve Agnija Gradovska. Pēc teorētiskās apmācības daļas uzkopējas praktiski darbojās ar uzkopšanas līdzekļiem un darba rīkiem numuriņu uzkopšanā.

Agnija dalījās pieredzē, ka vada teorētiskās un praktiskās apmācības telpu profesionālas kopšanas jomā jau 12 gadus, taču tik tīras un sakoptas telpas un labi organizētu darbu gadījies redzēt reti. „To kā tas notiek šeit, Rezidencē, nevar iemācīt, tā ir motivācija, kas nāk no cilvēka paša. Padarīt darbu no sirds, un lepoties ar paveikto - tas ir tas ko šodien sajutu. Jūtos gandarīta un lepna, ka mums ir šāda vieta, kur par sirmgalvjiem prot tik labi parūpēties.”