Dzintara melodija

„Dzintara melodija” ir pirmā rezidence, ko uzņēmums „Senior Baltic” atver Latvijā. Tā atrodas Rīgā, Jaunpils ielā 20. Tā ir pilnīgi jauna ēka, kurā ir viss, kas nepieciešams šāda veida iestādēm – plati gaiteņi, lifti, īpaši aprīkotas vannas istabas utt.

„Dzintara melodijā” kopumā var dzīvot 202 cilvēki. Rezidencē ir tikai vienvietīgas un divvietīgas istabas. Katrā istabā ir ērta funkcionāla gulta, nakts skapītis, galds ar krēsliem, skapis un ergonomiska vannas istaba, un vienvietīgajās istabās ir arī atpūtas krēsls. Visas istabas ir aprīkotas ar drošības pogu personāla izsaukšanai. Mūsu iemītnieki var ņemt līdzi savas personīgās mantas un mēbeles, televizoru un jebko citu, kas ļaus viņiem justies ērti.

 

Četrstāvu māja, kuras kopējā platība ir 5830 kvadrātmetri, atrodas klusā vietā 10 minūšu attālumā līdz pilsētas centram, tāpēc jums un jūsu tuviniekiem būs ērti apmeklēt kultūras pasākumus pilsētas centrā. Līdz tuvākajai slimnīcai ir tikai 5 minūtes, taču mēs ceram, ka jums neradīsies vajadzība būt par tās pacientu.

Mēs esam padomājuši arī par patīkamu apkārtni – visiem rezidences iemītniekiem ir brīvi pieejams skaists, apsargāts dārzs. Mūsu iemītnieki ir laipni aicināti to izmantot.