Uzturēšanās iespējas

Atbalsts ikdienā ar veselības aprūpi

Ļoti bieži līdz ar vecumu mūs piemeklē dažādas grūtības. Prāts vēl ir skaidrs, taču mēs vairs nespējam paiet bez citu palīdzības. Mums ir jāēd, taču nespējam pagatavot ēdienu. Ir jāiedzer zāles, no rīta jāsaņem injekcija, jāpārliek spilveni, lai nerodas izgulējumi… Situācijas ir dažādas, vajadzības ir dažādas, un katrs cilvēks ir atšķirīgs un unikāls. Lai kādas būtu Jūsu piederīgo vajadzības, mēs izturamies pret tām ar vislielāko cieņu. Mūsu personāls vienmēr būs blakus, lai sniegtu savlaicīgu palīdzību un atbalstu.

Jūsu piederīgo drošību un komfortu nodrošinās:

Medicīniskais personāls – ārsts-terapeits, ārsts-psihiatrs, psihologs, fizioterapeits, kā arī, protams, medmāsas. Viņu pienākums ir rūpēties par to, lai jūsu tuvinieks būtu labā formā, lai saņemtu visas zāles, lai ēdiens būtu barojošs, lai viņš varētu izkustēties, un kas pats svarīgākais – lai saņemtu tādu ārstēšanu, kādu nozīmējis ārsts.

Viesnīcas personāls un aprūpētāji. Viņu pienākums ir rūpēties par to, lai jūsu tuvinieka istaba būtu uzposta, lai gultas veļa - tīra, autiņbiksītes nomainītas, istabā pasniegtas brokastis un tā tālāk. Mūsu darbinieki vienmēr būs blakus Jūsu tuviniekam, lai palīdzētu jebkādā jautājumā, kad tas nepieciešams.