Finansiāls atbalsts

Rīgas domes atbalsts rīdziniekiem

Informējam, ja Jums vai Jūsu radiniekam ir nepieciešama īpaškopšana sakarā ar vecumu vai veselības stāvokli, Jums ir tiesības vērsties Rīgas domes Labklājības departamentā vai vietējā pašvaldībā.

Pēc noteiktām pārbaudēm, sociālo dienestu darbinieki Jums palīdzēs atrast risinājumu Jūsu problēmām.

Saskaņā ar jaunajiem Rīgas Domes saistošajiem noteikumiem par sociālo pakalpojumu sniegšanu, ja Jums vai Jūsu radiniekam ir nepieciešama ilgstoša aprūpe, bet Jums nav pietiekami daudz līdzekļu, lai pilnīgi samaksātu par izmitināšanu pansionātā, Jums ir tiesības uz finansiālu atbalstu par summu līdz 640 eiro mēnesī.  

No 2014.gada oktobra, senioru rezidence "Dzintara melodija" ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Rīgas domes Labklājības departamentu par sociālās aprūpes pakalpojuma daļēju kompensēšanu Rīgā deklarētajām personām kurām atbilstoši RDLD Sociālā departamenta novērtējumam pienākas ilgstoša aprūpe sociālās aprūpes institūcijā pieaugušajiem.

Tātad, ja Jūs vēlaties saņemt mūsu pakalpojumus, bet finanšu iespējas ir ierobežotas - Jūs varat vērsties pie Rīgas domes Labklājības departamenta sociālā pakalpojuma sektora pilngadīgām personām speciālistiem.